Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131912
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Cégleírás / Organisation / Department

Megbízónk fejlesztéspolitikai, pályázati és projektmenedzsment tanácsadást nyújt szerteágazó ügyfélköre számára, a köz- és versenyszférában egyaránt. Értékesítési csapatuk erősítésére keresik új Sales manager kollégájukat.

Elvárások / Requirements

5+ éves értékesítői tapasztalat preferáltan a következő területek valamelyikén: banki szektor, pénzügyi tanácsadás, fejlesztéspolitikai tanácsadás, pályázati tanácsadás, projekt-előkészítés vagy projektmenedzsment szolgáltatások, IT vagy Telco szolgáltatások

Aktív szerteágazó, nagyvállalatai kapcsolatrendszer elengedhetetlen

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Vezetői attitűd, stratégiai gondolkodásmód

Amit kínálunk / Offer

Értékesítési stratégia kidolgozása, szoros együttműködés az ügyvezetéssel

Partnerkör és ügyfélhálózat bővítése

Szolgáltatás portfólió érékesítése, megbízásokra szabott árajánlatok kidolgozása, szerződéskötés

Személyes tárgyalások lebonyolítása

Projektek erőforrás igényének felmérése

Sales back office csapat felépítése és működésének kidolgozása

Networking eseményeken a cég képviselete

Sales és marketing aktivitások megtervezésében való részvétel

Projektvezetői csapat támogatása, szoros együttműködés

Termékfejlesztési feladatokba való bevonódás

Szükség esetén kintlévőség kezelési feladatok

Kapcsolattartó / Information

Változatos feladatkör

Komplex szolgáltatások

Profi szakmai háttértámogatás

Fejlődési lehetőség

[leiras_rovid] =>

[cim] => Sales manager [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://www.randstad.hu/allasok/s-sales-commercial/27221_-_26530 [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Randstad Hungary Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 2 [feladas_datum] => 2020-10-05 06:57:30 [lekeres_datum] => 2020-10-05 06:57:30 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-31 22:30:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49744 [kulso_id] => 26530 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 112 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49744 [munkak_num] => 420 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Randstad Hungary [weboldal] => https://www.randstad.hu/ [telefonszam] => 302944505 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49744 [vezeteknev] => Herczeg [keresztnev] => Lilla [felhasznalonev] => randstad [jelszo] => 411823a84d522ab04161fecca36dddc3 [email] => lilla.herczeg@randstad.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-31 13:02:01 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [hirlevel_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )