Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133410
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Munkavégzés helye

Budapest V.

Munkaidő

hétfőtől csütörtökig 8:30-17:30 péntek 8:30-15:00

Fizetés

bérigény megjelöléssel

Munkaadó ajánlata

Alapfizetés + teljesítményarányos jutalék
Stabil, nemzetközi, svéd hátterű vállalat
Próbaidő után cafeteria
Jól megközelíthető, modern irodai környezet
Ingyenes kávé és tea fogyasztás az irodában
Csapatépítő programok
Támogató vezetőség és csapat
Mentor kollegák segítik a betanulási időszakot

Előnyt jelent

Call center tapasztalat
minimális angol nyelvismeret

Egyéb

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ PÁLYÁZÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Céginformáció

Nemzetközi cég, amely a telemarketing, értékesítés, eladási lehetőségek feltárása, az ügyfélszolgálat, a műszaki támogatás, a back office és az üzleti tanácsadási szolgáltatások számos szakterületén tevékenykedik.

Feladatleírás

Meglévő ügyfelek felé történő telefonos értékesítés
Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció
Back Office feladatok

Elvárások

Jó kommunikációs készség
felhasználói szintű számítógépes ismeret
magas fokú türelem és empátia
célratörő, dinamikus személyiség
nyitott vagy a tanulásra

[leiras_rovid] => Munkavégzés helye Budapest V. Munkaidő hétfőtől csütörtökig 8:30-17:30 péntek 8:30-15:00 Fizetés bérigény megjelöléssel Munkaadó ajánlata Alapfizetés + teljesítményarányos jutalék Stabil, nemzetközi, svéd hátterű vállalat Próbaidő után cafeteria Jól megközelíthető, modern irodai környezet Ingyenes kávé és tea [cim] => Szívesen és jól kommunikálsz? Próbáld ki magad telefonos értékesítőként! [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest V. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://www.eujobs.hu/munka/telefonos-ertekesitot-keresunk [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => eujobs [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-20 09:48:31 [lekeres_datum] => 2020-11-20 09:48:31 [premium_datum] => 2020-12-20 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-20 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49800 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 109 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49800 [munkak_num] => 12 [jelentkezes_num] => 202 [cegnev] => eujobs [weboldal] => https://www.eujobs.hu/ [telefonszam] => 202577857 [szamlazasicim] => . ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49800 [vezeteknev] => Rumpf [keresztnev] => Nikoletta [felhasznalonev] => eujobs [jelszo] => 628386c506c0105ce59ec5b8882cfa5d [email] => nikoletta.rumpf@eucsoport.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-02-28 10:12:24 [bejelentkezes_datum] => 2020-02-28 10:12:24 [hirlevel_datum] => 2020-02-28 10:12:24 [updated_at] => 2020-03-10 16:13:13 [bounce] => ) ) )