Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134844
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Meghatározott termékcsaládhoz kapcsolódó globális értékesítési stratégiák és kampányok felépítése, levezetése Hosszú távú együttműködés és kapcsolat

Partnercégünk fő tevékenysége fogtechnikai, fogászati anyagok, eszközök forgalmazása belföldön és külföldön egyaránt. Jelenleg 15 országban szolgálják ki az ügyfeleiket. Legyen Ön is a csapat tagja!

Feladatok:

Elvárások:

Amit kínálunk

Előnyt jelent:

[leiras_rovid] => Meghatározott termékcsaládhoz kapcsolódó globális értékesítési stratégiák és kampányok felépítése, levezetése Hosszú távú együttműködés és kapcsolat [cim] => Fogászati divízióvezető [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => mityok.andrea@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Mityók Andrea [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-02 11:11:15 [lekeres_datum] => 2020-11-02 11:11:15 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-26 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 32486 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 54 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 44 [jelentkezes_num] => 71 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )