Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135284
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  pénztárosi feladatok ellátása vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Partnerünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben jelent meg Magyarországon. Világszerte 5381 üzletet üzemeltet. Csatlakozz Te is a csapathoz!

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

Előnyt jelent:

[leiras_rovid] => pénztárosi feladatok ellátása vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről [cim] => Pénztáros [bersav] => [hely] => Szabolcs-Szatmár-Bereg megye [hely_id] => 16 [telepules] => Mátészalka [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => nyiregyhaza@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => Szilágyi Dorina [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-04 10:36:00 [lekeres_datum] => 2020-11-04 10:36:00 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-27 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 32521 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 123 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 119 [jelentkezes_num] => 27 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 [bounce] => ) ) )