Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135559
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Biztos osztrák háttérrel rendelkező, független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ (BANKI ÉS BIZTOSÍTÁSI TERÜLETEN)

Az álláshoz tartozó elvárások
Jó kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Másodállásban is végezhető munkalehetőség
Vállalkozói formában végzett munka elfogadása
Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák
Új ügyfélkapcsolatok kiépítése
Meglévő ügyfelek kiszolgálása
Cégek és magánszemélyek részére pénzügyi tervezés elkészítése
Hitelekkel és számlákkal kapcsolatos ügyintézés
Vagyonbiztosítási lehetőségek (lakás, autó, nyaraló, műhely, telephely, iroda)

Megbízóról:
Biztos osztrák háttérrel rendelkező, független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég.
Meghatározó pénzintézetekkel és biztosítókkal áll kapcsolatban. Teljes körű pénzügyi tervezést
nyújt az ügyfeleinek. A dinamikusan fejlődő debreceni irodájukba keresnek 3 fő új munkatársat fő- vagy mellékállásban.

Amit kínálunk
A szakmában kiemelkedően magas pénzügyi támogatás a kezdőknek
Ingyenes betanítás, mentori támogatás
Egyéni karrier lehetősége
Ingyenes szakmai képzések
Ingyenes irodai és informatikai háttér
Kedvező tarifájú telefoncsomag
Szakmai elismerések, jutalomutak

Munkavégzési információ:
Elsősorban Hajdú-Bihar megye és vonzáskörzete, de akár az egész ország területe

Munkavégzés helye
Hajdú-Bihar megye és vonzáskörzete [leiras_rovid] =>

Biztos osztrák háttérrel rendelkező, független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ (BANKI ÉS BIZTOSÍTÁSI TERÜLETEN) pozícióba

[cim] => PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ (BANKI ÉS BIZTOSÍTÁSI TERÜLETEN) [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3477/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-09 09:48:12 [lekeres_datum] => 2020-11-09 09:48:12 [premium_datum] => 2020-12-09 10:48:12 [lejarat_datum] => 2020-11-28 07:56:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3542 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 47 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 91 [jelentkezes_num] => 126 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )