Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136045
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Az áruházi dolgozók napi munkavégzésének támogatása Online rendelések összekészítése

Partnercégünk nagy múlttal rendelkező kereskedelmi áruházlánc, hazánkban és külföldön egyaránt. Már több éve szolgálja ki ügyfelei bevásárlási szokásait személyes és online térben egyaránt. Amennyiben hosszú távra keresel munkát, gyere, és csatlakozz Te is ehhez a csapathoz, akár azonnali munkakezdéssel!

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

A munkavégzés helye az összes közegészségügyi előírásnak megfelel.

[leiras_rovid] => Az áruházi dolgozók napi munkavégzésének támogatása Online rendelések összekészítése [cim] => Bevásárlási asszisztens [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XI. [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => remenyi.kalman@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => Reményi Kálmán [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-12 14:01:44 [lekeres_datum] => 2020-11-12 14:01:44 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-02 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 32422 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 111 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 97 [jelentkezes_num] => 39 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 [bounce] => ) ) )