Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136353
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Cégleírás / Organisation / Department

A PADLÓBURKOLÁSI MEGOLDÁSOK területén tevékenykedő Partnerem leendő, dinamikus lendülettel bíró, tanulni és fejlődni vágyó ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ munkatársát keressük!  Partnerem a B2B projektalapú szektorban van jelen és nemzetközi háttérrel, illetve ügyfélkörrel rendelkezik!  Változatos és izgalmas projektekbe várja a leendő munkatárs csatlakozását!

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség

Magabiztos középszintű angol nyelvtudás

B2B vagy B2C értékesítésben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Magabiztos ismerete – Office programoknak (Excel, PowerPoint)

Értékesítő hozzáállás

Önállóság, vállalkozó szellem, can-do attitűd

Dinamikus, nyitott, tanulásra és fejlődésre vágyó személyiség

Konzultatív értékesítésre való készség, asszertív kommunikáció

Csapatban gondolkodásra való képesség

Változásokhoz való rugalmas alkalmazkodás

Türelem (hosszabb projektek)

Amit kínálunk / Offer

Cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése

Új üzleti partnerek felkutatása, potenciális együttműködések kialakítása

Piac figyelés, információs hálózat és hosszú távú kapcsolatok kialakítása

Találkozók, prezentációk lebonyolítása

Igények felmérése, konzultatív tanácsadás

Akciótervek kidolgozása: kreatív megoldások kidolgozása a kollégákkal

Kialakított megoldások prezentálása és elfogadtatása

Árképzés, ártárgyalások

Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok (árajánlatok, szerződések)

Ügyféllel folyamatos kapcsolattartás

Projekt koordináció az ügyfél és saját csapat között, feladatok delegálása a csapat számára

Átadás-átvétel, ügyfél elégedettség biztosítása

Értékesítés utáni feladatok, ügyfél kapcsolattartás

Kapcsolattartó / Information

Versenyképes juttatási csomag, alapbér és teljesítménybér

Vállalati gépjármű

Munkához szükséges eszközök biztosítása (telefon, laptop)

Fejlődési és tanulási lehetőség, betanítás, izgalmas projektek

Gyönyörű irodai környezet

Befogadó és segítőkész csapat

Home office

[leiras_rovid] =>

[cim] => Sales Representative [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://www.randstad.hu/allasok/s-sales-commercial/27553_-_26826?utm_campaign=sales-commercial&utm_source=randstad [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Randstad Hungary Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 2 [feladas_datum] => 2020-11-16 10:09:56 [lekeres_datum] => 2020-11-16 10:09:56 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-13 13:50:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49744 [kulso_id] => 26826 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 24 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49744 [munkak_num] => 448 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Randstad Hungary [weboldal] => https://www.randstad.hu/ [telefonszam] => 302944505 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49744 [vezeteknev] => Herczeg [keresztnev] => Lilla [felhasznalonev] => randstad [jelszo] => 411823a84d522ab04161fecca36dddc3 [email] => lilla.herczeg@randstad.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-31 13:02:01 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [hirlevel_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )