Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136456
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szeretnél végre olyan munkahelyen vezetői pozíciót betölteni, ahol a kollégák egytől-egyig szakmailag felkészültek, és erősen kompetensek az adott területen?

Ahol nem kell minden héten új csapatot toborozni, hiszen az alacsony fluktuációnak köszönhetően az egység már alakot öltött?

Úgy és akkor végezni a kötelességeidet, ahogy és amikor vezetői készségeid jónak látják?

25 év óta dinamikusan fejlődő, 100%-ban hazai tulajdonú iroda és ipari takarításra szakosodott vállalatunk keres Területi vezetőt!

Mutasd meg, hogy Te vagy az egyik legjobb a szakmában! Mutasd meg, hogy Téged kerestünk!

Stabilitás

Ha hosszú távra tervezel, válassz minket! Magyarországon már több mint 25 éve működünk sikeresen, azonban alapértékeink, vállalati kultúránk mit sem változott még negyed évszázad elteltével se!

'Két lábbal a földön'

A családi vállalkozás összes előnyével rendelkezünk, hiszen fejlődhettünk akármekkorát az elmúlt évtizedekben, az ember közeliség a vállalati kultúra szerves része maradt.

Fejlődési lehetőség

Kollégáink már most is szakmailag felkészültek, innovatívak, azonban komoly oktatási rendszerünknek köszönhetően folyamatos képzéseket biztosítunk, így mindenkinek lehetősége nyílik a szakmai fejlődésre. Végül pedig a vállalaton belül történő előrelépésre!

Munkaidő:

Rugalmas

Szükséges:

Minimum középfokú végzettség
Vezetői tapasztalat
Az iparág ismerete
Kimagasló kommunikációs készség
Konfliktuskezelési képességek
Határozott megjelenés
Rugalmasság, proaktivitás
B kategóriás vezetői engedély
Fizikai állóképesség

Irodánk:

Budapest

Mit kínálunk?

Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

Munkabért kiegészítő szerzési jutalékot, túlórapénz

Kitűnő munkakörülményeket (mind eszközben, mind a csapatot tekintve)

Komoly oktatási rendszert, folyamatos képzéseket

Céges telefont, laptopot, gépkocsit (magánhasználatra is!)

Csapatépítő rendezvényeket

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

Munka megszervezése az adott területen

Szabadságok, munkaidő összehangolása

Szükséges anyagok, eszközök munkaerő megszervezése az adott munkára

Adminisztráció

A piac monitorizálása

Ügyfélkapcsolati manager funkciók ellátása

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel

Min. középfokú végzettséggel

Vezetői tapasztalattal

Iparági ismeretekkel

Kimagasló kommunikációs készségekkel

Kiemelkedő konfliktuskezelési képességekkel

Határozott megjelenéssel

B kategóriás jogosítvánnyal

Megfelelő állóképességgel

Te vagy a csúcsjelölt, ha az előzőeken túl még tisztítás technológiai végzettséget és angol és/vagy német nyelvismeretet is fel tudnál mutatni!

Gyere, szerezz magadnak biztos állást egy szuper csapatban, és légy Te is sikersztorink részese!

[leiras_rovid] => Szeretnél végre olyan munkahelyen vezetői pozíciót betölteni, ahol a kollégák egytől-egyig szakmailag felkészültek, és erősen kompetensek az adott területen? Ahol nem kell minden héten új csapatot toborozni, hiszen az alacsony fluktuációnak köszönhetően az egység már alakot öltött? Úgy és akkor végezni a kötelessé [cim] => Területi vezető – Budapest [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://ijob.hu/allasaink/teruleti-vezeto-budapest/?utm_source=workline&utm_medium=alap&utm_campaign=tak_teruletivezeto [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Ijob.hu [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-17 07:58:30 [lekeres_datum] => 2020-11-17 07:58:30 [premium_datum] => 2021-05-16 07:58:30 [lejarat_datum] => 2021-05-17 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50729 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 163 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50729 [munkak_num] => 21 [jelentkezes_num] => 71 [cegnev] => Ijob.hu [weboldal] => https://ijob.hu/ [telefonszam] => 704235697 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50729 [vezeteknev] => Cser [keresztnev] => Annamária [felhasznalonev] => worklineijob [jelszo] => b22508062c4ddc7f91104aa7ed37e15d [email] => cs.annamaria@ijob.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-30 16:12:07 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [hirlevel_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [updated_at] => 2020-08-04 14:42:40 [bounce] => ) ) )