Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 118874
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnercégünk vezető pozíciót tölt be digitális személyi azonosítás és biztonsági technológia területén. A mai digitális világban a fizetés, utazás és kommunikáció szempontjából is kiemelt szerepet kap a biztonság, melyhez testreszabott megoldásokat kínálnak többek között pénzügyi szolgáltatások, távközlés, identifikáció és adatbiztonság terén. A cég több tíz éves külföldi és magyar sikeres működése után a tavalyi évben SSC-jével is megérkezett Magyarországra. A tranzíció tekintetében központi feladatok átvétele fog elkezdődni, az ebben való részvétel pedig lehetőséget biztosít az egyéni fejlődésre és projektekben való részvételre. A cég jelenleg 2 üzletágának régió szintű kontrolling feladatainak ellátásához keres Financial Reporting Analyst kollégát.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Partnercégünk vezető pozíciót tölt be digitális személyi azonosítás és biztonsági technológia területén. A mai digitális világban a fizetés, utazás és kommunikáció szempontjából is kiemelt szerepet kap a biztonság, melyhez testreszabott megoldásokat kínálnak többek között pénzügyi szolgáltatások, távközlés, [cim] => Europe controller [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => adel.kovacs@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06306709070 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Kovács Adél [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-05-12 05:45:27 [lekeres_datum] => 2020-05-12 05:45:27 [premium_datum] => 2020-06-11 05:45:27 [lejarat_datum] => 2020-06-12 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 108 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 50 [jelentkezes_num] => 68 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )