Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119294
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező, világszinten jelenlévő cég mindennapjaiban részt venni? Szívesen támogatnád a cég vezetőjét a napi feladataiban, és nyernél bepillantást egy multicég működésébe? Jó szervezőkészség jellemez, szeretsz emberekkel dolgozni, jól kommunikálsz, és ez még angolul sem okoz gondot?

Ebben az esetben az alábbi feladatok Rád várnak:

Feladatok

Elvárások

Előny:

Amit kínálunk

[leiras_rovid] =>

[cim] => Menedzser támogató munkatárs [hely] => Borsod-Abaúj-Zemplén megye [hely_id] => 5 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000kntIxQAI [email] => z.szocs@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trenkwalder Recruitment Kft [kapcsolattarto] => Zsófia Szőcs [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-05-14 10:15:50 [lekeres_datum] => 2020-05-14 10:15:50 [premium_datum] => 2020-06-13 12:15:46 [lejarat_datum] => 2020-06-13 12:15:46 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000kntIxQAI [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 68 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 458 [jelentkezes_num] => 404 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 ) ) )