Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133398
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.
Pontosan meghatározzuk a munka specifikus jellegét, osztályozva a kulcskészségeket és a szükséges képesítéseket. Küldetésünk nem csak egy olyan jelölt megkeresése, akinek kompetenciái megfelelnek az adott álláshirdetés követelményeinek, hanem mindenekelőtt olyan álláshely, amely megfelel a jelölt elvárásainak.

Pozsonyi multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba. Partnerünk 50 országban 17.000 munkavállalóval van jelen, az egészségügyi, autóipari, élelmiszeripari és energia szektorban tevékenykedő ügyfeleinek biztosít berendezéseket (légköri gázok) és a generátorokhoz kötődő szolgáltatásokat.

Feladatok:

Elvárások:

Amit partnerünk biztosít:

[leiras_rovid] => Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére [cim] => Project Engineer [bersav] => [hely] => Külföld [hely_id] => 23 [telepules] => Szlovákia [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://enloyd.hu/jeloltek/ajanlat/project-engineer-7-10-2020-ek [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Enloyd Hungary [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-16 08:55:38 [lekeres_datum] => 2020-10-16 08:55:38 [premium_datum] => 2020-11-15 08:55:38 [lejarat_datum] => 2020-11-16 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50682 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 55 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50682 [munkak_num] => 1 [jelentkezes_num] => 2 [cegnev] => Enloyd Hungary [weboldal] => https://enloyd.hu/ [telefonszam] => 206655725 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50682 [vezeteknev] => Sztrakay [keresztnev] => Mónika [felhasznalonev] => worklineenloyd [jelszo] => 0d1de9d85abf6879433066a0832bb915 [email] => Monika.Sztrakay@enloyd.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-23 11:46:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-23 11:46:54 [hirlevel_datum] => 2020-07-23 11:46:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )