Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 109363
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

[leiras_rovid] => Feladatok: A termelés alapanyaggal történő kiszolgálása Göngyöleg és készáru mozgatása kézi raklapemelővel FIFO polc megfelelő készletszintjének tartása Termelésbe beadott tárolók és bokszok tisztán tartása (termelésbe beadás előtt) Raktárosi feladatok beérkeztetési és kiszállítási területen A munkakör betölté [cim] => Termelési anyagmozgató [hely] => Vas megye [hely_id] => 19 [telepules] => Szombathely [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => Info.Automotive.Hungary@isi.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 0694506503/0694506511 [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => iSi Automotive Hungary Kft [kapcsolattarto] => Tóth Ildikó [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-02-14 07:56:32 [lekeres_datum] => 2020-02-14 07:56:32 [premium_datum] => 2020-02-14 07:56:32 [lejarat_datum] => 2020-07-26 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49739 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 147 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49739 [munkak_num] => 5 [jelentkezes_num] => 190 [cegnev] => iSi Automotive Hungary Kft [weboldal] => isi.com [telefonszam] => 3694506503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49739 [vezeteknev] => Tóth [keresztnev] => Ildikó [felhasznalonev] => iSiautomotive [jelszo] => cc9f0e0ecaad76d6750e59d1e6efefac [email] => Ildiko.Toth@isi.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-28 15:37:18 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-28 15:37:18 [hirlevel_datum] => 2020-01-28 15:37:18 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )