Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 123322
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnerünk részére keresünk nagyigmándi telephelyére termeltetés-kutatás technikus kollegát. A pozíció várhatóan 2020 novemberig tartó, határozott időtartamra szól.

Feladatok

Termeltetés kutató munkájának támogatása

A szántóföldi kísérletek megvalósításának elősegítése, aktív követése

Szezonális adatfelvételezés - a kísérleti protokoll alapján a növény vetésétől a termény feldolgozásáig részletes adatfelvételezés és adatrögzítés, az eredmények helyességének ellenőrzése, szezonális munkavállalók munkájának irányítása, feladatok ellenőrzése

Vetőmag minták precíz laboratóriumi mérések elvégzése protokol alapján

Elvárások

Szántóföldi növények termesztésében való tapasztalat, kukoricatermesztésben szerzett tapasztalat előny

Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete, alapszintű angol nyelvismeret előny

Alapvető számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook)

Precíz, kitartó munkavégzés

Agrár/mezőgazdasági végzettség előny

B vagy T jogosítvány megléte előny

Szabó istvánné toborzó

tel:06 20 973 8205

email: i.szabo@trenkwalder.com

[leiras_rovid] =>

[cim] => Termelés - kutatás - technikus [bersav] => [hely] => Komárom-Esztergom megye [hely_id] => 12 [telepules] => Nagyigmánd [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000sNSQlQAO [email] => i.szabo@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => Istvánné Szabó [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-06-23 08:12:37 [lekeres_datum] => 2020-06-23 08:12:37 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000sNSQlQAO [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 175 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 457 [jelentkezes_num] => 518 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 [bounce] => ) ) )