Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 123421
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Megszerezted a CNC gépkezelő végzettségedet, és szeretnél még több szakmai tapasztalatot szerezni? Szívesen dolgoznál élhajlító, sorjázó, vagy profilozó gépeken és vállalod, hogy betanulsz? Debrecenben keresel munkát? Jelentkezz most CNC gépkezelőnek!

Feladatok

Téged várunk, ha:

Elvárások

#egyjelentkezésszámtalanlehetőség

Amit kínálunk

  [leiras_rovid] =>

[cim] => CNC gépkezelő [bersav] => [hely] => Hajdú-Bihar megye [hely_id] => 9 [telepules] => Debrecen [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000WJEdGQAX [email] => n.racz@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => Nikolett Petra Szabó-Rácz [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-06-25 09:33:06 [lekeres_datum] => 2020-06-25 09:33:06 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000WJEdGQAX [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 215 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 457 [jelentkezes_num] => 518 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 [bounce] => ) ) )