Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125677
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

CNC forgácsoló- Marós

Hirdetés azonosító:

53483

Munkahely:

Hajdúböszörmény

Mikortól:

2020. január 8.

Munka típusa:

Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

CNC forgácsoló-maró gépek beállítása, működtetése

a munkadarabok előírás szerinti méretben és minőségben történő legyártása a technológia által maghatározott időn belül

szerszámterv, felfogási terv készítése és megvalósítása

alkatrészgyártáshoz programok írása

Elvárások

többműszakos munkarend vállalása

precíz munkavégzés

monotónia tűrés, türelem, gyorsaság

vállalkozó szellem többféle művelet betanulására

együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel

Előnyök

CNC forgácsoló szakmunkás végzettség

hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

előrelépési lehetőség

rendszeres béremelés

mentori támogatás

szakmai képzések biztosítása

munkába járás támogatása

cafetéria a próbaidő leteltét követően

[leiras_rovid] => CNC forgácsoló- Marós Hirdetés azonosító: 53483 Munkahely: Hajdúböszörmény Mikortól: 2020. január 8. Munka típusa: Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb Szükséges végzettség: Feladatok CNC forgácsoló-maró gépek beállítása, működtetése a munkadarabok előírás szerinti méretben és minőségben tört [cim] => CNC forgácsoló- Marós [bersav] => [hely] => Hajdú-Bihar megye [hely_id] => 9 [telepules] => Hajdúböszörmény [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => maria.szabo@pwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 3652530315 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Szabó Mária [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-30 10:57:37 [lekeres_datum] => 2020-07-30 10:57:37 [premium_datum] => 2020-08-29 10:57:37 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 31 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 190 [jelentkezes_num] => 241 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => 5ecd4c417d7e379ea54b1e85feada51d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-08-05 13:49:59 ) ) )