Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125680
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Mechanikus szerelő

Hirdetés azonosító:

53458

Munkahely:

Debrecen

Mikortól:

2020. január 14.

Munka típusa:

Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; keverő tartályok; vizsgálóberendezések; selejtező rendszerek moduljainak összeszerelése

Gyártott és vásárolt alkatrészek összeépítése rajzok, leírások alapján

Elvárások

Gépszerelő, géplakatos, autószerelő, karosszéria lakatos, vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)

3-5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat

Többműszakos munkarend vállalása

Műszaki rajz olvasási képesség

Csapatszellem

Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség

Angol vagy német nyelvtudás előny, de nem elvárás.

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Amit kínálunk

Kihívást jelentő multinacionális környezet

Külföldi betanulás lehetősége

Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

[leiras_rovid] => Mechanikus szerelő Hirdetés azonosító: 53458 Munkahely: Debrecen Mikortól: 2020. január 14. Munka típusa: Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb Szükséges végzettség: Feladatok Szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; keverő tartályok; vizsgálóberendezések; selejtező rendszerek [cim] => Mechanikus szerelő [bersav] => [hely] => Hajdú-Bihar megye [hely_id] => 9 [telepules] => Debrecen [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => maria.szabo@pannonwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 3652530315 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Szabó Mária [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-30 10:59:53 [lekeres_datum] => 2020-07-30 10:59:53 [premium_datum] => 2020-08-29 10:59:53 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 37 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 190 [jelentkezes_num] => 241 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => 5ecd4c417d7e379ea54b1e85feada51d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-08-05 13:49:59 ) ) )