Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125686
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Betanított termékösszeszerelő

Hirdetés azonosító:

53381

Munkahely:

Zalaegerszeg

Mikortól:

2020. július 13.

Munka típusa:

Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Villamosipari készülékek (kismegszakítók) összeszerelése

Minőségellenőrzés

Álló és ülőmunka vegyesen

Elvárások

Minimum 8 általános iskolai végzettség

Jó kézügyesség és monotónia-tűrés

Több műszakos munkarend vállalása

Nők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

Összeszerelésben/gyártósori munkában szerzett tapasztalat

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Megbízónk az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője, zalaegerszegi gyárában kismegszakítók gyártása és végellenőrzése zajlik.

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet

Versenyképes bérezés (alapbér, műszakpótlékok, akár +20% bónusz, kiemelt teljesítmény alapú pótlék)

Munkavégzés hétfőtől péntekig

Kiemelkedő cafeteria juttatás (Bruttó 400.000 Ft/év)

Munkába-járás támogatása

[leiras_rovid] => Betanított termékösszeszerelő Hirdetés azonosító: 53381 Munkahely: Zalaegerszeg Mikortól: 2020. július 13. Munka típusa: Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb Szükséges végzettség: Feladatok Villamosipari készülékek (kismegszakítók) összeszerelése Minőségellenőrzés Álló és ülőmunka vegyesen Elvárá [cim] => Betanított termékösszeszerelő [hely] => Zala megye [hely_id] => 21 [telepules] => Zalaegerszeg [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => salamon.petra@pannonwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => +36703801553 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Salamon Petra [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-30 11:04:43 [lekeres_datum] => 2020-07-30 11:04:43 [premium_datum] => 2020-08-29 11:04:43 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 54 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 193 [jelentkezes_num] => 162 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => 5ecd4c417d7e379ea54b1e85feada51d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-08-05 13:49:59 ) ) )