Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125688
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Gépkezelő

Hirdetés azonosító:

53349

Munkahely:

Királyegyháza

Mikortól:

2020. július 20.

Munka típusa:

Építőipar ,Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

A vállalat területén üzemelő berendezések üzemszerű működésének biztosítása

Ellenőrzése, fenntartása és hibaelhárítása.

Takarítási, tisztítási munkálatok

Elvárások

Szakmunkás végzettség

Műszaki szemlélet

Több műszakos munkarend vállalása

Előnyök

Érettségi vizsga, technikusi végzettség

Gépkezelői vizsga

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Európa egyik legmodernebb cementgyára az elérhető legmodernebb technikával, a vertikális cementmalommal Magyarországon.

Amit kínálunk

Kiemelt bérezés

Kiemelt műszakpótlék

Cafeteria, bejárás támogatása

Képzések

[leiras_rovid] => Gépkezelő Hirdetés azonosító: 53349 Munkahely: Királyegyháza Mikortól: 2020. július 20. Munka típusa: Építőipar ,Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb Szükséges végzettség: Feladatok A vállalat területén üzemelő berendezések üzemszerű működésének biztosítása Ellenőrzése, fenntartása és hibaelh [cim] => Gépkezelő [bersav] => [hely] => Baranya megye [hely_id] => 2 [telepules] => Királyegyháza [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => szilvia.waltner@pannonwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36703650100 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Waltner-Pécsi Szilvia [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-30 11:06:59 [lekeres_datum] => 2020-07-30 11:06:59 [premium_datum] => 2020-08-29 11:06:59 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 42 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 190 [jelentkezes_num] => 241 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => 5ecd4c417d7e379ea54b1e85feada51d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-08-05 13:49:59 ) ) )