Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125713
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

 Az RB más: az elég jó itt nem elég.

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában.

Küldetésünk: Védeni, éltetni, gyógyítani, töretlen kitartással - egy tisztább, egészségesebb világért.

Küzdelmünk: Elérni azt, hogy a magas minőségű higiéniai, wellness termékekhez és tápszerekhez való hozzáférés jog legyen,

nem pedig kiváltság.

Ezzel a gondolkodásmóddal teremtettük meg a 19 ikonikus márkánkat világszerte,

köztük olyan ismert nevek, mint a Nurofen, Strepsils, Dettol, Finish, Vanish. Globális fogyasztóorientált látásmódunk a sikerünk mozgatórugója.

A londoni tőzsdén is jegyzett vállalatunk folyamatosan fejlődik és törekszik túlteljesíteni a célkitűzéseit.

Szeretne a leggyorsabban fejlődő egészségmegőrző és higiéniaszer gyártó vállalat tagjává válni?

Jelentkezzen a tatabányai egységünkbe, mely 1996 óta működik, 1250 főt foglalkoztat. Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk

kollegát:

Termelési részlegvezető

Feladatok:

Elvárások:

Amit nyújtunk:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen a következő linken:

vagy küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: toborzas@rb.com

                                                               Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.

                                                                2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.

[leiras_rovid] =>   Az RB más: az elég jó itt nem elég. Az RB a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában.  Küldetésünk : Védeni, éltetni, gyógyítani, töretlen kitartással - egy tisztább, egészségesebb világért. Küzdelmünk : Elérni azt, [cim] => Termelési részlegvezető [bersav] => [hely] => Komárom-Esztergom megye [hely_id] => 12 [telepules] => Tatabánya [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://careers.rb.com/job/Tatabanya-Termel%C3%A9si-r%C3%A9szlegvezet%C5%91-Koma/612236501/?locale=en_US [email] => toborzas@rb.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Reckitt Benckiser Tatabánya Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-07-31 09:49:18 [lekeres_datum] => 2020-07-31 09:49:18 [premium_datum] => 2020-08-30 09:49:18 [lejarat_datum] => 2020-08-31 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 294 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 77 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 294 [munkak_num] => 8 [jelentkezes_num] => 35 [cegnev] => Táltos Reklám Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => Teszt. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 294 [vezeteknev] => Román [keresztnev] => Petra [felhasznalonev] => taltosreklam [jelszo] => 1b466186b4a105b4a0b51d30f7762856 [email] => proman@taltosreklam.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 46.107.160.1 [datum] => 2011-02-11 14:05:14 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-20 09:17:55 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )