Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 126461
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

projektek előkészítése
projektek pénzügyi tervezése, nyomon követése és zárása
projektek ütemtervének meghatározása, társosztályokkal való egyeztetése, betartása és követése
beszerzéshez szükséges műszaki specifikációk elkészítése, a beszerzési folyamat támogatása
termelés indulás támogatása
projekt zárási dokumentumok támogatása

Amit kínálunk

stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
rugalmas munkarend
tapasztalathoz illeszkedő versenyképes bérezés, cafeteria juttatások
éves bónusz
13. havi bér
Munkavégzés helye: Vas megye
[leiras_rovid] =>

projektek előkészítése, projektek pénzügyi tervezése, nyomon követése és zárása, projektek ütemtervének meghatározása, társosztályokkal való egyeztetése, betartása és követése, beszerzéshez szükséges műszaki specifikációk elkészítése, a beszerzési folyamat támogatása, termelés indulás támogatása, projekt zárási dokumentumok támogatása,

[cim] => Villamosmérnök [bersav] => [hely] => Vas megye [hely_id] => 19 [telepules] => Bük [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://allas.pannonwork.hu/aktualis_allasok/villamosmernok53835 [email] => katalin.pasztor@pwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36302449797 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Németh-Pásztor Katalin [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-04 14:00:43 [lekeres_datum] => 2020-08-04 14:00:43 [premium_datum] => 2020-09-03 16:00:43 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => 53835 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 135 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 201 [jelentkezes_num] => 377 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => df43699baf9c0746ec0e9cb36effc929 [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-10-12 13:02:48 [bounce] => ) ) )