Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127075
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szenzor összeszerelő Veszprém

Könnyű fizikai munkára keresünk munkavállalókat Veszprémi partnercégünkhöz 3 műszakra

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalata

Amit kínálunk:

INGYENES BUSZJÁRATOKRÓL VESZPRÉM 60 KM-ES KÖRZETÉBŐL, ÉRDEKLŐDJÖN TELEFONON +36202227830 ha nincs a települése az alábbiak között: Sümeg Csabrendek Gyepükaján Káptalanfa Bodorfa Nemeshany Devecser Kolontár Tósok Ajka Úrkút Szentgál Ősi Peremarton(Gyártelep) Berhida Pétfürdő Öskü Hajmáskér Leshegy Kabókapuszta Enying Balatonbozsok Lepsény Mezőszentgyörgy Somlószőlős Vid Kerta Karakószörcsök Tüskevár Somlójenő Somlóvásárhely Borszörcsök Bakonygyepes Kislőd Városlőd

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

[leiras_rovid] => Szenzor összeszerelő Veszprém Könnyű fizikai munkára keresünk munkavállalókat Veszprémi partnercégünkhöz 3 műszakra Feladatok: Professzionális, modern és tiszta munkakörnyezetben könnyű fizikai munka elvégzése. Szenzorok egyénileg történő összeszerelése és automata gépek kezelése. Elvárások: Rendelkezik 8. általá [cim] => Szenzor összeszerelő Veszprém [bersav] => [hely] => Veszprém megye [hely_id] => 20 [telepules] => Veszprém [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => 06763@jelentkezes.pannonjob.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Pannonjob Humán Szolgáltató és Tanácsadó Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-13 10:49:29 [lekeres_datum] => 2020-09-13 10:49:29 [premium_datum] => 2020-10-13 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-13 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50822 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 230 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50822 [munkak_num] => 71 [jelentkezes_num] => 100 [cegnev] => Pannonjob Humán Szolgáltató és Tanácsadó Kft. [weboldal] => https://www.pannonjob.hu/ [telefonszam] => 203988624 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50822 [vezeteknev] => Hajdu [keresztnev] => Édua [felhasznalonev] => worklinepannonjob [jelszo] => 6df6a835cbecc644dc10a71167816c64 [email] => Hajdu.Edua@pannonjob.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-08-10 10:53:34 [bejelentkezes_datum] => 2020-08-10 10:53:34 [hirlevel_datum] => 2020-08-10 10:53:34 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )