Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128150
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Kézi összeszerelés Gépkiszolgálás Ellenőrzés

Hatvani autóipari gyártó céghez keresünk betanított munkára operátorokat. Jelentkezzen hozzánk, amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenne és van gyártásban szerzett tapasztalata. Műszaki érdeklődés előnyt jelent. A jó teljesítményt bónuszokkal ismerjük el.

Feladatok:

Elvárások:

Amit kínálunk:

[leiras_rovid] => Kézi összeszerelés Gépkiszolgálás Ellenőrzés [cim] => Betanított operátor [bersav] => [hely] => Heves megye [hely_id] => 10 [telepules] => Hatvan [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => lorinczi.eniko@humancentrum.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Almási Enikő [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-26 11:59:55 [lekeres_datum] => 2020-08-26 11:59:55 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-09-20 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 31756 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 230 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 40 [jelentkezes_num] => 70 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )