Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128342
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Rövid leírás

Vegyipari perterünkhöz keresünk új kollégát!

Feladatok

Elvárások

[leiras_rovid] => Rövid leírás Vegyipari perterünkhöz keresünk új kollégát! Feladatok Technológiai folyamatok felügyelete Technológiai folyamatok hatékonyságának növelése Üzemi operátorok képzésében való részvétel Üzemi dokumentáció karbantartása Karbantartások ütemezésében való részvétel Társosztályokkal való szoros együttm [cim] => Vegyészmérnök [bersav] => [hely] => Jász-Nagykun-Szolnok [hely_id] => 11 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://allas.hsagroup.hu/jobs/Vegyeszmernok [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HSA [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-31 10:50:04 [lekeres_datum] => 2020-08-31 10:50:04 [premium_datum] => 2020-09-30 10:50:04 [lejarat_datum] => 2020-10-01 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49979 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 66 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49979 [munkak_num] => 70 [jelentkezes_num] => 42 [cegnev] => HSA [weboldal] => https://allas.hsagroup.hu/ [telefonszam] => 306789784 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49979 [vezeteknev] => Vitos [keresztnev] => Albert [felhasznalonev] => worklinehsa [jelszo] => 3bb6cab1228078eeabedf431222f2905 [email] => vitos.albert@hsakft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-20 10:46:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )