Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128358
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Rövid leírás

Operátor munkatársat keresünk jászberényi partnercégünk részére.

Feladatok

Elvárások

Előny

Amit partnerünk kínál

[leiras_rovid] => Rövid leírás Operátor munkatársat keresünk jászberényi partnercégünk részére. Feladatok Hűtőgép polcok és kosarak gyártása Kézi hegesztőgépek kezelése Elkészült termékek ellenőrzése Elvárások Megbízhatóság Pontos, precíz munkavégzés Előny Hasonló területen szerzett tapasztalat Amit partnerünk kínál Jelenlé [cim] => Operátor [bersav] => [hely] => Jász-Nagykun-Szolnok [hely_id] => 11 [telepules] => Jászberény [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://allas.hsagroup.hu/jobs/Operator-jaszbereny [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HSA [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-31 11:42:13 [lekeres_datum] => 2020-08-31 11:42:13 [premium_datum] => 2020-09-30 11:42:13 [lejarat_datum] => 2020-10-01 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49979 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 93 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49979 [munkak_num] => 69 [jelentkezes_num] => 42 [cegnev] => HSA [weboldal] => https://allas.hsagroup.hu/ [telefonszam] => 306789784 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49979 [vezeteknev] => Vitos [keresztnev] => Albert [felhasznalonev] => worklinehsa [jelszo] => 3bb6cab1228078eeabedf431222f2905 [email] => vitos.albert@hsakft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-20 10:46:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )