Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129683
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

MINŐSÉGELLENŐR munkatársakat keresünk

a TRIGO Quality Support Kft. csapatába

Heves-, Jász-Nagykun-Szolnok-, Pest Megye területén

Rólunk

A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megoldásokat. Ehhez az állandó kihíváshoz keressük talpraesett, új ismeretekre nyitott, műszaki érdeklődésű kollégáinkat.

Feladatok

Autóipari alkatrészek átvizsgálása, tesztelése, mérése, elő- és utómunkálása, Heves-, Jász-Nagykun-Szolnok-, Pest Megyei partnercégeinknél.

Magas szintű minőségi munka, hatékonyan együttműködve a munkatársakkal.

A termékek és a felsorolt feladatok időről időre váltakoznak, ezzel is segítve a színes, változatos munkavégzést!

Elvárások

Műszaki érdeklődés

Minőségügyi szemlélet

Precíz, pontos munkavégzés

Több műszakos munkarend vállalása

Rugalmasság, utazási hajlandóság Heves-, Jász-Nagykun-Szolnok-, Pest Megye területén

B kategóriás jogosítvány

Előny

Saját gépjármű

Amennyiben munkádra és környezetedre igényesnek, precíznek tartod Önmagad, örömmel ismerkedsz olyan műszaki részletekkel, melyek fontos részét képezik az autóipari termékeknek és folyamatoknak, szeretsz csapatban dolgozni, jelentkezz Hozzánk minőségellenőrnek!

Juttatások

Cafeteria (próbaidő után)

Havi mozgóbér (2. hónaptól)

Bejárási támogatás

Élet- és balesetbiztosítás

Kedvező bankszámla csomag

Családi telefoncsomag

Teljes körű rálátás az autóipar rejtelmeibe.

Sikeres együttműködés esetén szakmai előmeneteledet is támogatjuk!

Hogyan jelentkezz, és mi történik ezután?

Amennyiben jelentkezéseddel megtisztelsz minket, a folyamat következő részeként telefonon is felvesszük veled a kapcsolatot, melynek során személyes találkozásra invitálunk. Kölcsönös szakmai szimpátia esetén örömmel látunk a csapatunkban!

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed juttasd el Önéletrajzod, az ildiko.susko@trigo-group.com e-mail címre!

[leiras_rovid] => MINŐSÉGELLENŐR munkatársakat keresünk a TRIGO Quality Support Kft. csapatába Heves-, Jász-Nagykun-Szolnok-, Pest Megye területén Rólunk A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megold [cim] => MINŐSÉGELLENŐR [bersav] => [hely] => Heves megye [hely_id] => 10 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => ildiko.susko@trigo-group.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => TRIGO Quality Support Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-15 12:37:52 [lekeres_datum] => 2020-09-15 12:37:52 [premium_datum] => 2020-10-15 12:37:52 [lejarat_datum] => 2020-10-15 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 294 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 39 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 294 [munkak_num] => 29 [jelentkezes_num] => 73 [cegnev] => Táltos Reklám Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => Teszt. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 294 [vezeteknev] => Román [keresztnev] => Petra [felhasznalonev] => taltosreklam [jelszo] => 1b466186b4a105b4a0b51d30f7762856 [email] => proman@taltosreklam.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 46.107.160.1 [datum] => 2011-02-11 14:05:14 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-20 09:17:55 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )