Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 130576
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Ausztriai fémipari partnercégünk részére keresünk porfestő munkatársakat!

Munkavégzés helye: Wels, Ausztria

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a kulfold@hr-group.hu email címen!

További információ érdekében hívja a +36 70 866 0694-es telefonszámot!

Feladatok:

- Gépalkatrészek, fém felületek előkészítése
- Lakkozó és porfestő feladatok

Elvárások:

- Porfestésben és lakkozásban szerzett tapasztalat
- Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
- Kétműszakos munkarend
- Saját autó a munkába járáshoz

Amit kínálunk:

- Nettó 11-12 €/hó óra
- Ingyenes szállás, lakás vagy apartman, saját szoba
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Első kiutazás költségeinek finanszírozása
- Rendezett, modern munkakörnyezet

[leiras_rovid] => Ausztriai fémipari partnercégünk részére keresünk porfestő munkatársakat! Munkavégzés helye: Wels, Ausztria Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a kulfold@hr-group.hu email címen! További információ érdekében hívja a +36 70 866 0694-es telefonszámot! Feladatok: - Gépalkatrészek, fém felületek előkészítése - [cim] => Ipari festés - Wels, Ausztria [bersav] => [hely] => Külföld [hely_id] => 23 [telepules] => Ausztria [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => http//:www.hr-rent.hu [email] => kulfold@hr-group.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => +36708660694 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HR-Rent [kapcsolattarto] => David Rack [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-24 07:17:48 [lekeres_datum] => 2020-09-24 07:17:48 [premium_datum] => 2020-10-24 07:17:48 [lejarat_datum] => 2020-10-24 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49944 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 126 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49944 [munkak_num] => 37 [jelentkezes_num] => 181 [cegnev] => HR-Rent [weboldal] => https://hr-rent.hu/ [telefonszam] => 36708660694 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49944 [vezeteknev] => Rack [keresztnev] => Dávid [felhasznalonev] => worklinehrrent [jelszo] => 8062f0e6417d95385a9fd7541a0193ab [email] => kulfold@hr-group.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-14 13:34:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-14 13:34:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-14 13:34:42 [updated_at] => 2020-04-15 08:28:26 [bounce] => ) ) )