Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 130698
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján Hegesztő sablonok rendeltetésszerű használat
Marcali telephelyű partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat.
Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok:

Amit kínálunk

A járványhelyzetre tekintettel a kiválasztási napok korlátozott létszámban zajlanak, de a jelentkezéseket rögzítjük és folyamatosan értesítjük a jelölteket a kiválasztás időpontjáról és folyamatáról.

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Elvárások:

Előnyt jelent:

[leiras_rovid] => Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján Hegesztő sablonok rendeltetésszerű használat [cim] => CO hegesztő [bersav] => [hely] => Somogy megye [hely_id] => 15 [telepules] => Marcali [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => kohalmi.mariann@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Kőhalmi Mariann [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-24 07:38:54 [lekeres_datum] => 2020-09-24 07:38:54 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-19 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 32158 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 58 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 65 [jelentkezes_num] => 42 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )