Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133040
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Plexi termékek sorjázása, menetelése

Partnerünk, az európai színvonalú, IX. kerületi telephelyen működő Béflex Zrt. többek között világító reklámeszközöket, modern üzletberendezéseket, tetőreklámokat és hatalmas, digitális nyomtatókat gyártó cég. Folyamatosan bővülő csapatukhoz most Te is csatlakozhatsz!

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

Előnyt jelent:

[leiras_rovid] => Plexi termékek sorjázása, menetelése [cim] => Sorjázó [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IX. [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => juhasz.barbara@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => Juhász Barbara [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-15 07:21:04 [lekeres_datum] => 2020-10-15 07:21:04 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-31 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 32322 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 32 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 94 [jelentkezes_num] => 24 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 [bounce] => ) ) )