Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133078
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

megelőző karbantartási tervek elkészítése és naprakészen tartása
elemzések és akciótervek elkészítése a preventív/prediktív karbantartás megvalósulása érdekében
a gyártósorok megbízhatóságának biztosítása, kapacitásnövelésének elérése
új gyártósor bevezetését megelőzően aktív részvétel a folyamatokban
munkavédelmi, egészségvédelmi, 5S szabályok betartása és betartatása
SAP rendszerben történő műveletek, riportok elkészítése

Amit kínálunk

stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
rugalmas munkarend
tapasztalathoz illeszkedő versenyképes bérezés, cafeteria juttatások
[leiras_rovid] =>

megelőző karbantartási tervek elkészítése és naprakészen tartása, elemzések és akciótervek elkészítése a preventív/prediktív karbantartás megvalósulása érdekében, a gyártósorok megbízhatóságának biztosítása, kapacitásnövelésének elérése, új gyártósor bevezetését megelőzően aktív részvétel a folyamatokban, munkavédelmi, egészségvédelmi, 5S szabályok betartása és betartatása, SAP rendszerben történő műveletek, riportok elkészítése,

[cim] => Karbantartó mérnök [bersav] => [hely] => Zala megye [hely_id] => 21 [telepules] => Zalaegerszeg [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://allas.pannonwork.hu/aktualis_allasok/karbantarto_mernok54186 [email] => katalin.pasztor@pwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36302449797 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Németh-Pásztor Katalin [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-15 07:21:33 [lekeres_datum] => 2020-10-15 07:21:33 [premium_datum] => 2020-11-14 09:21:33 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => 54186 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 29 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 202 [jelentkezes_num] => 395 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => df43699baf9c0746ec0e9cb36effc929 [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-10-12 13:02:48 [bounce] => ) ) )