Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 105518
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Betanított fizikai munkás

Tatai gyárunkba, betanított fizikai munkás munkakörbe keressük munkatársainkat többféle feladatra. (gépkezelés, csomagolás, anyag előkészítés) Egy műszakos, délelőttös munkarend.

Feladatok lehetnek:

Elvárások:

Amit kínálunk:

1.1.1        Állás, munka területe(i):

1.1.2        Szükséges tapasztalat:

1.1.3        Szükséges nyelvtudás:

1.1.4        Munkavégzés helye:

Tata, Faller Jenő utca 8-12.

[leiras_rovid] => Betanított fizikai munkás Tatai gyárunkba, betanított fizikai munkás munkakörbe keressük munkatársainkat többféle feladatra. (gépkezelés, csomagolás, anyag előkészítés) Egy műszakos, délelőttös munkarend. Feladatok lehetnek: matracok felépítése anyag előkészítés kézi vagy géppel történő csomagolás késztermék, [cim] => Betanított fizikai munkás [hely] => Komárom-Esztergom megye [hely_id] => 12 [telepules] => Tata [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => tunde.pollak@rottegroup.eu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Rotte Group Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2019-10-09 07:41:43 [lekeres_datum] => 2019-10-09 07:41:43 [premium_datum] => 2019-11-08 06:41:43 [lejarat_datum] => 2019-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47745 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 346 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47745 [munkak_num] => 0 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Rotte Group Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 06305993367 [szamlazasicim] => 2890 Tata Fekete út 2. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47745 [vezeteknev] => Bezzeg [keresztnev] => Livia [felhasznalonev] => rottekft [jelszo] => 50c3722cbc2e104cf371f19bb31683b7 [email] => livia.bezzeg@rottegroup.eu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.9.16 [datum] => 2015-07-01 11:20:52 [bejelentkezes_datum] => 2015-07-01 11:20:52 [hirlevel_datum] => 2015-07-01 11:20:52 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )