Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 106104
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Budapest X. kerületében levő üzemünkbe keresünk egy műszakos munkarendbe csomagoló munkatársakat.

Cégünk élelmiszerek és étrend-kiegészítők gyártása és forgalmazása területén több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik. Megbízható, stabil munkahelyet nyújtunk, versenyképes fizetéssel.

Feladatok:

Amit kérünk:

Amit nyújtunk:

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hr@drchenpatika.com

[leiras_rovid] => Budapest X. kerületében levő üzemünkbe keresünk egy műszakos munkarendbe csomagoló munkatársakat. Cégünk élelmiszerek és étrend-kiegészítők gyártása és forgalmazása területén több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik. Megbízható, stabil munkahelyet nyújtunk, versenyképes fizetéssel. Feladatok: félkész termékek [cim] => Csomagoló [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest X. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => hr@drchenpatika.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Oriental Herbs Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2019-12-02 07:21:15 [lekeres_datum] => 2019-12-02 07:21:15 [premium_datum] => 2020-01-01 07:21:15 [lejarat_datum] => 2020-01-02 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49682 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 402 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49682 [munkak_num] => 0 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Oriental Herbs Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 06302215165 [szamlazasicim] => 1106 Budapest, Keresztúri út 176-178. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49682 [vezeteknev] => Bálintfy [keresztnev] => Tilda [felhasznalonev] => oriental [jelszo] => 8a89843bc3c21c41eb944b39c1b63595 [email] => hr@drchenpatika.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 188.143.7.136 [datum] => 2019-12-02 07:06:53 [bejelentkezes_datum] => 2019-12-02 07:06:53 [hirlevel_datum] => 2019-12-02 07:06:53 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )