Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113499
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Palástköszörűgép kezelése, beállítása Köszörűkorong-szabályozás, -csere Stator komplett alkatrész külső átmérőjének köszörülése Mérőeszközök használata

Elvárások:

Középfokú szakmai végzettség (gépi forgácsoló) Felelősségtudat, megbízhatóság, körültekintő munkavégzés, elővigyázatosság, monotonitástűrés Amit kínálunk Bejelentett munkaviszony hosszú távon +30%-os műszakpótlékok 100%-os túlórapótlék Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium 6 hónap után Cafeteria 13. havi fizetés Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet 18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk! Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak: Nagykanizsa Kaposvár Gyenesdiás Lengyeltóti Somogyvár Tapsony Nagyatád Barcs Pogányszentpéter Előnyt jelent: Köszörűs tapasztalat Marcali telephelyű partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat. Gyarapítsa Ön is dolgozóink táborát szakértelmével, legyen a munkatársunk. [leiras_rovid] => [cim] => Gépi forgácsoló [hely] => Somogy megye [hely_id] => 15 [telepules] => Marcali [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => kohalmi.mariann@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-18 11:21:24 [lekeres_datum] => 2020-03-18 11:21:24 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-06 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 30702 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 30 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 19 [jelentkezes_num] => 16 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )