Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 111224
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Gyártási folyamatok ellenőrzése,

Megelőző, javító intézkedések bevezetése, működtetése,

Minőségi reklamációk kivizsgálása, válaszadás a vevőnek,

Aktív együttműködés a vállalat más szervezeti egységeivel,

Ellenőrzési utasítások készítése, bevezetése,

Auditokra való felkészülés, azokon való részvétel.

Pályázati feltételek

Középfokú vagy technikusi végzettség, (műszaki végzettség előny)

Középfokú angol nyelvtudás,

Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat,

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Office/,

Határozott, magabiztos fellépés,

Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség,

Csapatmunkában való részvétel.

Amit a leendő munkatársainknak nyújtunk:

Versenyképes bérezés,

Cafeteria, 13. havi fizetés és havi bónusz juttatás,

Rugalmas munkaidő beosztás,

Fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban,

Szakmai tréningek, továbbképzések,

Stabil, megbízható vállalati háttér,

Munkába járás költségének térítése,

Költözés esetén a regisztrált álláskeresők albérleti támogatást igényelhetnek.

Munkavégzés helye: Kaposvár

[leiras_rovid] => Feladatok:   Gyártási folyamatok ellenőrzése, Megelőző, javító intézkedések bevezetése, működtetése, Minőségi reklamációk kivizsgálása, válaszadás a vevőnek, Aktív együttműködés a vállalat más szervezeti egységeivel, Ellenőrzési utasítások készítése, bevezetése, Auditokra való felkészülés, azokon való r [cim] => MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS [hely] => Somogy megye [hely_id] => 15 [telepules] => Kaposvár [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => hegedusworkline@gmail.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 20 540 88 48 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Fusetech Kft. [kapcsolattarto] => Barka Daniella [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-02-21 15:22:46 [lekeres_datum] => 2020-02-21 15:22:46 [premium_datum] => 2020-04-21 15:22:46 [lejarat_datum] => 2020-04-21 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 48422 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 145 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 48422 [munkak_num] => 1 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Fusetech Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 205408848 [szamlazasicim] => 7400 Kaposvár Guba Sándor u. 38. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 48422 [vezeteknev] => Barka [keresztnev] => Daniella [felhasznalonev] => fusetech [jelszo] => 7c1716e72b4d1987fbb62e082020fa4b [email] => Daniella.Barka@Fusetech.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.19.128 [datum] => 2016-12-20 10:41:47 [bejelentkezes_datum] => 2016-12-20 10:41:47 [hirlevel_datum] => 2016-12-20 10:41:47 [updated_at] => 2020-02-21 16:50:15 ) ) )