Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 105135
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

MINŐSÉGELLENŐR munkatársakat keresünk
a TRIGO Quality Support Kft. csapatába

Dorogra
(Bicskei munkavégzés lehetőségével)

Rólunk
A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megoldásokat. Ehhez az állandó kihíváshoz keressük talpraesett, új ismeretekre nyitott, műszaki érdeklődésű kollégáinkat.

Feladatok
- Autóipari alkatrészek átvizsgálása, tesztelése, mérése, elő- és utómunkálása.
- Magas szintű minőségi munka, hatékonyan együttműködve a munkatársakkal.
- A termékek és a felsorolt feladatok időről időre váltakoznak, ezzel is segítve a színes munkavégzést!

Elvárások
- Műszaki érdeklődés.
- Precizitás.
- Több műszakos beosztás.
- Munkájára és környezetére igényes, rendszerető.
- Minőségügyi szemlélettel rendelkezel.
- Csapatmunka.
- Örömmel ismerkedsz olyan műszaki részletekkel, melyek fontos részét képezik az autóipari termékeknek és folyamatoknak!

Juttatások
- Cafeteria (próbaidő után).
- Havi mozgóbér (2. hónaptól).
- Bejárási támogatás.
- Élet- és balesetbiztosítás.
- Kedvező bankszámla csomag.
- Családi telefoncsomag.
- Teljes körű rálátás az autóipar rejtelmeibe.
- Sikeres együttműködés esetén szakmai előmeneteledet is támogatjuk!

Hogyan jelentkezz, és mi történik ezután?
Amennyiben jelentkezéseddel megtisztelsz minket, a folyamat következő részeként telefonon is felvesszük veled a kapcsolatot, és egy rövid online kérdőív kitöltésére is megkérünk. Ezután egy személyes találkozásra invitálunk. Kölcsönös szakmai szimpátia esetén örömmel látunk a csapatunkban!
Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed vagy kérdésed van hozzánk, a vendor.thun@trigo-group.com e-mail címen!

[leiras_rovid] => MINŐSÉGELLENŐR munkatársakat keresünk a TRIGO Quality Support Kft. csapatába Dorogra (Bicskei munkavégzés lehetőségével) Rólunk A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megoldá [cim] => MINŐSÉGELLENŐR (Dorog/Bicske) [hely] => Komárom-Esztergom megye [hely_id] => 12 [telepules] => Dorog [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => vendor.thun@trigo-group.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => TRIGO Quality Support Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2019-09-10 13:19:07 [lekeres_datum] => 2019-09-10 13:19:07 [premium_datum] => 2019-10-10 13:19:07 [lejarat_datum] => 2019-10-10 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 294 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 104 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 294 [munkak_num] => 17 [jelentkezes_num] => 21 [cegnev] => Táltos Reklám Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 06203590593 [szamlazasicim] => Teszt. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 294 [vezeteknev] => Román [keresztnev] => Petra [felhasznalonev] => taltosreklam [jelszo] => 1b466186b4a105b4a0b51d30f7762856 [email] => proman@taltosreklam.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 46.107.160.1 [datum] => 2011-02-11 14:05:14 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-20 09:17:55 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )