Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113500
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

A minőség ellenőrzése az ellenőrzési utasításban leírtak szerint Az ellenőrzések eredményének rögzítése elektronikusan Együttműködés a termelésben dolgozó középvezekőkkel Részvétel a külső és belső reklamációk kivizsgálásában Gépparaméterek dokumentált és valós adatainak összehasonlítása Eltérések dokumentálása, jelentése Amit kínálunk Bruttó 235-312.000 Ft-os alapbér Célprémium rendszer 13. havi fizetés Cafeteria juttatások Céges buszjáratok az alábbi településekről indulnak Nagykanizsa Kaposvár Gyenesdiás Lengyeltóti Somogyvár Tapsony Nagyatád Barcs Pogányszentpéter

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség Min. 1-3 éves termelés területén szerzett tapasztalat Számítástechnikai ismeretek: MS Office Műszaki rajz ismeret / olvasás Minőségbiztosítási ismeretek és tapasztalatok Minőségirányítási szabványok ismerete Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel, jó konfliktuskezelés Előnyt jelent: OKJ Minőségellenőr (OKJ szám: 51540101) Fémmegmunkáló üzemben vagy villamos forgógépek gyártásában szerzett ellenőrzési, mérési tapasztalat Termelésirányítási rendszerek ismerete Marcali telephelyű partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat. Gyarapítsa Ön is dolgozóink táborát szakértelmével, legyen a munkatársunk. [leiras_rovid] => [cim] => Minőségellenőr [hely] => Somogy megye [hely_id] => 15 [telepules] => Marcali [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => kohalmi.mariann@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-18 11:21:24 [lekeres_datum] => 2020-03-18 11:21:24 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-06 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 30714 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 85 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 11 [jelentkezes_num] => 19 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )