Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 114007
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

technológiai feladatok végrehajtása felügyelet mellett, majd önállóan folyamatirányító rendszerek terepi munkaállomásainak és eszközeinek kezelése és ellenőrzése a gyártáshoz szükséges gépek, berendezések működőképességének, tisztaságának biztosítása a gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk kitöltése a GMP előírásoknak megfelelően

Elvárások:

vegyipari szakmunkás vagy vegyésztechnikus (vagy más ezzel egyenértékű, például vegyészmérnök asszisztens, vegyipari gépésztechnikus, nyomástartóedény gépész stb.) végzettség kémiai alaptechnológiai ismeretek nem csak pályakezdők, hanem több éves szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Amit kínálunk egy műszakos, továbbá 3, illetve 4 műszakos munkarendben való munkavégzés lehetősége az elérhető fizetés minimum bruttó 420.000 Forint műszakpótlékkal, ami a tapasztalat és a folyamatos négy műszakos munkarend függvényében tovább emelkedhet kedvezményes sportolási lehetőség kollektív élet-, és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári tagság éves egészségügyi szűrőprogram családi napok, egyéb közösségi rendezvények Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik. [leiras_rovid] => [cim] => Vegyianyaggyártó [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IV. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => toth.lilla@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:32 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:32 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-22 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 31044 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 33 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 11 [jelentkezes_num] => 13 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )