Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 126492
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően
technikai személyzet szakmai irányítása
az előírt szabályok betartása és alkalmazása
problémamegoldó projektek vezetése/támogatása
nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással)

Amit kínálunk

stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
rugalmas munkarend
tapasztalathoz illeszkedő versenyképes bérezés, cafeteria juttatások
éves bónusz
13. havi bér
Munkavégzés helye: Vas megye
[leiras_rovid] =>

gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően, technikai személyzet szakmai irányítása, az előírt szabályok betartása és alkalmazása, problémamegoldó projektek vezetése/támogatása, nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás, próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással),

[cim] => Karbantartó mérnök [bersav] => [hely] => Vas megye [hely_id] => 19 [telepules] => Bük [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://allas.pannonwork.hu/aktualis_allasok/karbantarto_mernok54022 [email] => katalin.pasztor@pwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36302449797 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Németh-Pásztor Katalin [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-04 14:00:43 [lekeres_datum] => 2020-08-04 14:00:43 [premium_datum] => 2020-09-03 16:00:43 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => 54022 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 217 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 235 [jelentkezes_num] => 476 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => a5eb4532cebf62cd9b1badec08eeda0d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-10-22 16:16:50 [bounce] => ) ) )