Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136690
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

Gyártási mérések tervezése, mérésvázlat készítése

Vevői reklamációkezelés

Termékdokumentációk elkészítése

Minőségbiztosítási irányelvek fenntartása

Javító intézkedések meghatározása

Elvárások

Középfokú végzettség

Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

3D mérőgép programozási gyakorlat

Műszaki rajz ismeret

Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés

Cafeteria

1 műszak (8:00 - 16:00)

Stabil vállalati háttér

[leiras_rovid] => [cim] => Minőségellenőrzési munkatárs [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000sNpqlQAC [email] => v.horvath@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trenkwalder Recruitment Kft [kapcsolattarto] => Veronika Horváth [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-19 10:10:15 [lekeres_datum] => 2020-11-19 10:10:15 [premium_datum] => 2020-12-19 11:10:09 [lejarat_datum] => 2020-12-19 11:10:09 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000sNpqlQAC [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 37 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 415 [jelentkezes_num] => 134 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 [bounce] => ) ) )