Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113173
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnerünk egy magas színvonalú szakmai tudással rendelkező gyógyszervegyészeti cég. Fejlesztéseiket gyakorlatias megközelítéssel végzik, Budapesten több telephellyel is rendelkeznek. Olyan szakmailag minőségi munkát végző kollégákat keresnek, akiket motiválnak az alábbi feladatok, és egy családias hangulatú cégnél érzik jól magukat. A GYÓGYSZERFEJLESZTÉSI VEGYÉSZMÉRNÖK pozícióba akár azonnali kezdéssel keresünk szakembert!

Feladatok:

A munkavállaló felel:

Elvárások:

Amit kínálunk:

[leiras_rovid] => Partnerünk egy magas színvonalú szakmai tudással rendelkező gyógyszervegyészeti cég. Fejlesztéseiket gyakorlatias megközelítéssel végzik, Budapesten több telephellyel is rendelkeznek. Olyan szakmailag minőségi munkát végző kollégákat keresnek, akiket motiválnak az alábbi feladatok, és egy családias hangulatú cégnél é [cim] => Gyógyszerfejlesztő vegyészmérnök [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => orsolya.marton@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06301637610 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Márton Orsolya [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-11 16:30:45 [lekeres_datum] => 2020-11-11 16:30:45 [premium_datum] => 2020-12-11 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-11 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 988 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 85 [jelentkezes_num] => 209 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )