Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132546
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Megbízónk a világ élvonalába tartozó vezető fejlesztő, gyártó-, és szállító cég gyógyszergyártás területén. Több gyártó-, és R&D telephellyel is rendelkeznek Európában, Észak-Amerikában, Ázsiában, összesen 1700 főt foglalkoztatnak.
Hosszú távú munkaviszonyra keresünk Számukra megbízható, és szakképzett munkaerőt Gyógyszeralapanyag-gyártó operátor pozícióba.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Megbízónk a világ élvonalába tartozó vezető fejlesztő, gyártó-, és szállító cég gyógyszergyártás területén. Több gyártó-, és R&D telephellyel is rendelkeznek Európában, Észak-Amerikában, Ázsiában, összesen 1700 főt foglalkoztatnak. Hosszú távú munkaviszonyra keresünk Számukra megbízható, és szakképzett [cim] => Vegyipari/ Gyógyszeripari Operátor [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest X. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => nora.birnbauer@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06203460322 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Birnbauer Nóra [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-11 16:28:49 [lekeres_datum] => 2020-11-11 16:28:49 [premium_datum] => 2020-12-11 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-11 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 354 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 69 [jelentkezes_num] => 166 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )