Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132562
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

A Kelly Services Hungary Kft már több mint 15 éve támogatja partnereit a megfelelő munkaerő kiválasztásában és megtartásában.

Csatlakozz a csapatunkhoz On-site HR koordinátorként Esztergomban!

Feladataid lesznek napi szinten:

Kiemelt esztergomi gyártó partnerünkhöz keresünk on-site HR munkatársat!

- Fizikai munkaerő toborzása munkaerő kölcsönzési projektjeinkhez (főleg operátori, gépkezelői, raktározási pozíciókra doglozunk)
- Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
- Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
- Létszám szervezése és koordinálása
- Bérszámfejtés előkészítése, teljesítési igazolások adminisztrációja
- Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
- Szoros együttműködés a központi bérszámfejtő csapattal valamint a pénzügyi csoporttal
- Folyamatos kapcsolattartás a partnerrel és a kölcsönzött munkavállalókkal
- Riportok elkészítése a partnercégek és a vezetőség felé

Az álláshoz tartozó elvárásaink:
- lakhely Esztergom 20 km-es körzetében
- Minimum középfokú végzettség, felsőfokú, szakterülethez relevánsan köthető végzettség előnyt jelent
- Naprakész munkaügyi, munkajogi ismeretek
- HR területen szerzett 1-3 év tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készségek
- Terhelhetőség, nagyfokú munkabírás, stressztűrő képesség
- Ügyfélközpontú gondolkodás
- Emberekhez való pozitív hozzáállás
- B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin, (saját gépjármű előny)
- MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent határon túli szlovák-magyarok toborzásában szerzett tapasztalat!

Amit Tőlünk mint munkáltatótól elvárhatsz:
- Korrekt bérezés, utazási támogatás
- Stabil vállalati háttér
- Fiatalos, támogató csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Lehetőség a kreatív ötletek megvalósítására
- Home office heti szinten, amihez laptop és céges mobil jár

Munkavégzés helye: Esztergom

Amennyiben szívesen jelentkeznél hozzánk, kérlek küldj önéletrajzot vagy keress bizalommal további kérdések esetén!

Kissné Szilágyi Katalin
06 30 589 03 08

A Kelly Services jelen helyzetben, mint munkaerő-közvetítő van jelen. Amennyiben jelentkezik, adatai a Kelly adatvédelmi szabályainak megfelelően kerülnek feldolgozásra. Kérjük, vegye figyelembe, hogy regisztrációjával hozzájárul az Adatvédelmi szabályzatban foglaltakhoz.

Cégünk támogatja az esélyegyenlőséget így jelentkezése elbírálásakor csak és kizárólag az Ön kvalifikációi számítanak, az elbírálás kimenetelét nem befolyásolja az Ön neme, vallása, világnézete, hovatartozása, kora, szexuális beállítottsága, valamint nem tekintjük hátránynak, ha Ön megváltozott munkaképességű, mivel lehetőségeink szerint próbálunk ezen a területen is állásokat biztosítani.

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.

[leiras_rovid] => A Kelly Services Hungary Kft már több mint 15 éve támogatja partnereit a megfelelő munkaerő kiválasztásában és megtartásában. Csatlakozz a csapatunkhoz On-site HR koordinátor ként Esztergomban! Feladataid lesznek napi szinten: Kiemelt esztergomi gyártó partnerünkhöz keresünk on-site HR munkatársat! - Fizikai munkaerő toborzá [cim] => On-site HR koordinátor (Esztergom) [bersav] => [hely] => Komárom-Esztergom megye [hely_id] => 12 [telepules] => Esztergom [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://www.kellyservices.hu/allas/on-site-hr-koordinator-esztergom [email] => marketing@kellyservices.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Kellyservices [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-22 07:25:13 [lekeres_datum] => 2020-10-22 07:25:13 [premium_datum] => 2020-11-22 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-22 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49717 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 44 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49717 [munkak_num] => 32 [jelentkezes_num] => 45 [cegnev] => Kellyservices [weboldal] => https://www.kellyservices.hu/ [telefonszam] => 06308127934 [szamlazasicim] => -- ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49717 [vezeteknev] => Kóthay [keresztnev] => Péter [felhasznalonev] => kellyservices [jelszo] => b61b35fc7c52a556bd3b2316ff5919b4 [email] => marketing@kellyservices.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-10 13:38:40 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-10 13:38:40 [hirlevel_datum] => 2020-01-10 13:38:40 [updated_at] => 2020-06-19 15:38:06 [bounce] => ) ) )