Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125681
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szoftvertesztelő

Hirdetés azonosító:

53421

Munkahely:

Budapest

Mikortól:

2020. augusztus 24.

Munka típusa:

IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a vállalat saját fejlesztésű infokommunikációs szoftvereinek és alkalmazásainak tesztelése,

komplex tesztforgatókönyvek tervezése és ellenőrzése,

dokumentáció ellátása,

automata regressziós tesztek futtatása, az eredmények elemzése és riportálása,

field tesztek tervezése és végrehajtása,

hibajelentések létrehozása, hibajavítás,

részvétel automata tesztelésben (Java).

Elvárások

szakirányú végzettség és/vagy legalább 3 év tesztelésben szerzett tapasztalat,

tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat,

Linux vagy Unix ismeret,

magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan,

törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, pontos, precíz munkavégzésre,

csapatjátékos személyiség,

aktív angol nyelvtudás.

Előnyök

beágyazott Linux rendszer tesztelésében szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmbedded),

valós idejű rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat.

automata tesztek fejlesztésében szerzett tapasztalat (Java),

ISTQB vizsga,

AUTOSAR és Adaptive AUTOSAR fejlesztői környezet ismerete.

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Megbízónk, intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez, Tesztelő kollégát keres, innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Amit kínálunk

folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,

hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,

fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,

évi több alkalommal külföldi utazás,

rugalmas munkaidő.

Nyelvismeret

[leiras_rovid] => Szoftvertesztelő Hirdetés azonosító: 53421 Munkahely: Budapest Mikortól: 2020. augusztus 24. Munka típusa: IT | Telekommunikáció Szükséges végzettség: Feladatok a vállalat saját fejlesztésű infokommunikációs szoftvereinek és alkalmazásainak tesztelése, komplex tesztforgatókönyvek tervezése és ellenőrzése, dokumentáció [cim] => Szoftvertesztelő [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => nagy.agnes@pannonwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36308496424 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Nagy Ágnes [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-30 11:00:38 [lekeres_datum] => 2020-07-30 11:00:38 [premium_datum] => 2020-08-29 11:00:38 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 30 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 193 [jelentkezes_num] => 162 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => 5ecd4c417d7e379ea54b1e85feada51d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-08-05 13:49:59 ) ) )