Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125682
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Senior Beágyazott C fejlesztő

Hirdetés azonosító:

53420

Munkahely:

Budapest

Mikortól:

2020. augusztus 24.

Munka típusa:

IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

izgalmas, high-tech szoftverfejlesztési projektben történő részvétel,

Linux és egyéb valós idejű platformok támogatása különböző hardvare komponensekkel,

API fejlesztés külső eszközök számára,

biztonsági és optimalizációs céloknak megfelelőnek alkalmazásfejlesztési feladatok ellátása,

szoros együttműködés a társosztályokkal és a kapcsolódó területekkel,

junior kollégák munkájának támogatása.

Elvárások

szakirányú végzettség és/vagy legalább 5 év fejlesztői tapasztalat,

C nyelv programozásban szerzett tapasztalat,

Linux-alapú szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat,

magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan

szakmai igényesség, pontos, precíz munkavégzés,

proaktivitás, nyitottság a fejlődésre,

aktív angol nyelvtudás.

Előnyök

C99 programozásban szerzett magabiztos tudás,

AUTOSAR és Adaptive AUTOSAR fejlesztői környezet ismerete,

beágyazott Linux rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmbedded).

Automotive kódolási szabványok ismerete (pl.: MISRA),

valós idejű rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat,

elliptikus görbe vagy más nyílt kulcsú kriptográfiai megoldás ismerete.

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Megbízónk, intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez, Senior Beágyazott C fejlesztő kollégát keres, innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Amit kínálunk

folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,

hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,

fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,

évi több alkalommal külföldi utazás,

rugalmas munkaidő.

Nyelvismeret

[leiras_rovid] => Senior Beágyazott C fejlesztő Hirdetés azonosító: 53420 Munkahely: Budapest Mikortól: 2020. augusztus 24. Munka típusa: IT | Telekommunikáció Szükséges végzettség: Feladatok izgalmas, high-tech szoftverfejlesztési projektben történő részvétel, Linux és egyéb valós idejű platformok támogatása különböző hardvare [cim] => Senior Beágyazott C fejlesztő [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => agnes.nagy@pannonwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36308496424 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Nagy Ágnes [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-30 11:01:29 [lekeres_datum] => 2020-07-30 11:01:29 [premium_datum] => 2020-08-29 11:01:29 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 20 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 193 [jelentkezes_num] => 162 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => 5ecd4c417d7e379ea54b1e85feada51d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-08-05 13:49:59 ) ) )