Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125693
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat EXPERIENCED FRONTEND DEVELOPER pozícióba, dedikált ügyfélprojektben felmerülő fejlesztési feladatok ellátására.

Szükséges

Jó, ha van

Napi feladataid

Specifikációk

Irodán belüli juttatások

Extrák

[leiras_rovid] => Bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat EXPERIENCED FRONTEND DEVELOPER pozícióba, dedikált ügyfélprojektben felmerülő fejlesztési feladatok ellátására. Szükséges JavaScript Git REST jQuery React webpack English Team player Problem solving Proactivity Jó, ha van sympfony UI/UX linux macOS Napi feladataid Design tervek [cim] => Frontend Developer [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://nofluffjobs.com/hu/job/frontend-developer-webery-digital-agency-kft-budapest-quh7tbjv [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => nofluffjobs [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-07-30 12:28:12 [lekeres_datum] => 2020-07-30 12:28:12 [premium_datum] => 2020-08-29 12:28:12 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50657 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 40 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50657 [munkak_num] => 62 [jelentkezes_num] => 44 [cegnev] => nofluffjobs [weboldal] => https://nofluffjobs.com/ [telefonszam] => 301550339 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50657 [vezeteknev] => Szatmári [keresztnev] => Nikoletta [felhasznalonev] => nofluffjobsworkline [jelszo] => e1f20e3736fd976590bcb39c4c7e91b6 [email] => nikoletta.szatmari@nofluffjobs.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-17 09:53:52 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [hirlevel_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )