Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125696
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Ügyfelünk az ipari robottechnika egyik piacvezető szereplője

Szükséges

Jó, ha van

Napi feladataid

Specifikációk

[leiras_rovid] => Ügyfelünk az ipari robottechnika egyik piacvezető szereplője Szükséges Angular JavaScript CSS Git vue.js Node.js English Jó, ha van SQL MongoDB RESTful webalkalmazásban tapasztalat Ipari automatizálásban tapasztalat Napi feladataid Ipari szoftverek felhasználói felületének tervezése, fejlesztése Működő rendszerek üzemeltetése [cim] => Webalkalmazás fejlesztő [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://nofluffjobs.com/hu/job/webalkalmazas-fejleszto-codecool-budapest-fe0jmjjr [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => nofluffjobs [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-07-30 12:41:11 [lekeres_datum] => 2020-07-30 12:41:11 [premium_datum] => 2020-08-29 12:41:11 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50657 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 51 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50657 [munkak_num] => 62 [jelentkezes_num] => 44 [cegnev] => nofluffjobs [weboldal] => https://nofluffjobs.com/ [telefonszam] => 301550339 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50657 [vezeteknev] => Szatmári [keresztnev] => Nikoletta [felhasznalonev] => nofluffjobsworkline [jelszo] => e1f20e3736fd976590bcb39c4c7e91b6 [email] => nikoletta.szatmari@nofluffjobs.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-17 09:53:52 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [hirlevel_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )