Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 126690
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>
System Administrator • PBS-5210
Kategória:

Rendszergazda / Informatikai fejlesztés
Megye:

Budapest
A pozíció leírása:

Innovatív fizetési megoldásokat blockchain technológiával fejlesztő fintech cég részére keresünk System Administrator pozícióba munkatársat.
Feladatkör, felelősségek:

— Rendszergazdai feladatok (Windows munkaállomások , hálózat karbantartása, ezek létesítése, beállítása, bővítése, jogosultságok kezelése)
— Teljes körű jogosultságkezelés (AD, Exchange)
— Felhasználók támogatása angol és magyar nyelven
— Informatikai eszközök nyilvántartása (hardware / software leltár, hálózattérkép, hibanapló)
— Azure Cloud, Azure AD, Intune, Office 365 konfigurálása, üzemeltetése, karbantartása
A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

— Minimum 1,5- 2 év szakmai tapasztalat
— Szakirányú végzettség
— Középszintű szakmai angol nyelvtudás
— Vállalati Office 365 integrációs és adminisztrációs tapasztalat.
— Hálózati eszközök készségszintű ismerete: switching, routing, VLAN, wifi controller, tűzfal, NAT, VPN (jellemzően MikroTik, Cisco, Ubiquiti)
— Microsoft szerver oldali szolgáltatások és alkalmazások (AD, DNS, DHCP, CA, DFS, RDS, Exchange, SQL) magas szintű ismerete.
Előny:
— Menedzselt vírusvédelmi alkalmazások ismerete (McAfee, Symantec, Eset, Kaspersky, stb.)
— Linux (főleg Ubuntu) alapú rendszerek ismerete (legalább rendszergazdai szinten)
— AWS, Google Cloud ismerete
Nyelvtudás:

Aktív, közpszintű szakmai angol nyelvtudás.
A megbízó cég profilja:

Ügyfelünk innovatív pénzügyi megoldásokat fejlesztő, blockchain technológiát alkalmazó fintech cég.
Amit megbízónk kínál:
— Versenyképes fizetés
— Hightech környezet, legkorszerűbb technológiák
— Belső szakmai tréningek, a cég számára fontos a kollégák elismerése, a munkatársakba történő invesztálás.
Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén – előzetes egyeztetés alapján – megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.
[leiras_rovid] => System Administrator •PBS-5210 Kategória: Rendszergazda / Informatikai fejlesztés Megye: Budapest A pozíció leírása: Innovatív fizetési megoldásokat blockchain technológiával fejlesztő fintech cég részére keresünk System Administrator pozícióba munkatársat. Feladatkör, felelősségek: — Rendszergazdai feladatok (Windows [cim] => System Administrator [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => info@pbs-job.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => PBS Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-10 05:30:33 [lekeres_datum] => 2020-08-10 05:30:33 [premium_datum] => 2021-02-06 05:30:33 [lejarat_datum] => 2021-02-10 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49900 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 105 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49900 [munkak_num] => 19 [jelentkezes_num] => 21 [cegnev] => PBS Kft. [weboldal] => https://www.pbs-job.hu/ [telefonszam] => 302385002 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49900 [vezeteknev] => Surányi [keresztnev] => Judit [felhasznalonev] => worklinepbs [jelszo] => 36a0bc3eecbe847e49fc96a55229cfbf [email] => info@pbs-job.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-03 13:05:35 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-03 13:05:35 [hirlevel_datum] => 2020-04-03 13:05:35 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )