Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129054
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

First Level Windows Server Andministratorokat keresünk nemzetközi csapatunkba.

Munkavégzés helye: Pécs, Baranya megye

Feladatok:

• éjszakai Jobok vizsgálata (adatmentések, ütemezett háttérfolyamatok)
• szolgáltatásra vonatkozó kérelmek feldolgozása
• fájl megosztási szolgáltatások kezelése
• mailbox típusok beállítása (Ressource mailbox-ok, Shared mailbox-ok)
• az erőforrás-engedélyek megváltoztatása (csoportkezelés)
• File-Share kvóták megváltoztatása
• fájlok és mappák helyreállítása
• rendszerek felügyelete
• kommunikáció az ügyfelekkel (Németországban és nemzetközi szinten)
• csapatmunka nemzetközi csapattagokkal
• pontos, felelősségteljes, megbízható munkamorál

Elvárások:

• informatikai végzettség vagy vele egyenértékű IT hátterű képesítés
• magas szintű ismeretek Windows Server 2012/2016 területen
• magas szintű ismeretek Windows Active Directory (AD) területen
• magabiztos Windows Server Tools ismeretek (Microsoft Windows Server 2012 stb
• magabiztos Veeam és a HPE DataProtector eszközök kezelése
• magabiztos német vagy angol nyelvtudás
• utazási hajlandóság Németországba

Amit kínálunk:

• Kiemelkedő fizetés
• 13. havi fizetés
• Béren kívüli juttatások
• Átfogó betanulási rendszer
• Modern, Multinacionális munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Előrelépés lehetősége, szakmai képzések

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

Megbízó

Gépipar

Gyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest

[leiras_rovid] => Feladatkör, kompetenciák és felelősség First Level Windows Server Andministratorokat keresünk nemzetközi csapatunkba. Munkavégzés helye: Pécs, Baranya megye Feladatok: • éjszakai Jobok vizsgálata (adatmentések, ütemezett háttérfolyamatok) • szolgáltatásra vonatkozó kérelmek feldolgozása • fájl megosztási szolgáltatá [cim] => Windows Server Administrator (First Level) - Pécs [bersav] => [hely] => Baranya megye [hely_id] => 2 [telepules] => Pécs [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => edina.barta@instalent.net [email_lathato] => 1 [telefon] => +36204113921 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => - [kapcsolattarto] => Krähling Gábor [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-09 17:30:22 [lekeres_datum] => 2020-09-09 17:30:22 [premium_datum] => 2020-10-09 17:30:22 [lejarat_datum] => 2020-10-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50962 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 60 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50962 [munkak_num] => 21 [jelentkezes_num] => 5 [cegnev] => - [weboldal] => https://szakmunkasallasok.hu/web/ [telefonszam] => 70-314-1593 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50962 [vezeteknev] => Zákány [keresztnev] => Zsolt [felhasznalonev] => Instalent [jelszo] => 94d020c565bef1a5151d7bbfc463f5a5 [email] => zsolt.zakany@instalent.net [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-09-07 13:39:17 [bejelentkezes_datum] => 2020-09-07 13:39:17 [hirlevel_datum] => 2020-09-07 13:39:17 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )