Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129085
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnerünk egy humán gyógyászati és állatorvosi diagnosztikai gépek tervezésével és gyártásával, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállításával foglalkozó nemzetközi vállalat. Jelenleg budapesti központjukba keresnek hardverközeli programozásban tapasztalt kollégát!

Feladatok

Elvárások

Előnyök:

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Partnerünk egy humán gyógyászati és állatorvosi diagnosztikai gépek tervezésével és gyártásával, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállításával foglalkozó nemzetközi vállalat. Jelenleg budapesti központjukba keresnek hardverközeli programozásban tapasztalt kollégát! Feladatok Fejlesztési folyamatokban val [cim] => Beágyazott Szoftverfejlesztő mérnök - C/C++ [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => orsolya.juhasz@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06204109646 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Juhász Orsolya [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-10 12:27:34 [lekeres_datum] => 2020-09-10 12:27:34 [premium_datum] => 2020-10-10 12:27:34 [lejarat_datum] => 2020-10-10 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 37 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 80 [jelentkezes_num] => 270 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )