Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131345
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szeretnéd, ha egyéni értékek alapján értékelnék a teljesítményeket?

Kiegyensúlyozott work-life balanszra vágysz?

 Szeretnél tagja lenni egy dinamikusan fejlődő, jókedvű, fiatalos csapatnak?

A 19 éve dinamikusan növekvő budapesti székhelyű infokommunikációs vállalkozásunk keres IT infrastruktúra üzemeltetőt!

Sikeres, biztos munkahely

Ha hosszú távra tervezel, válassz minket! Közel 20 éve vált Cégünk a magyar informatikai piac dinamikusan növekvő szereplői közé.

Megbecsülés

Támogatjuk a bejárásod, emellett garantáljuk a teljes bejelentésed, és minden sikeresen lezárt projekt után bónuszt könyvelhetsz el, mindezt az éves bónuszon felül persze! De ez nem minden! Kiemelt hangsúlyt fektetünk a munka-magánélet egyensúlyra, az egyéni igények figyelembevételére is!

Fejlődési lehetőség

Nálunk nem csak a fejlődési és előrelépési lehetőségeid biztosítottak, de különböző képzésekre is van lehetőség, melyekkel gyarapíthatod és kiegészítheted már meglévő tudásod!

Munkaidő:

Rugalmas
(a munkakezdés megegyezés tárgya)

Szükséges:

Nagyvállalati környezetben szerzett min. 3 év üzemeltetési tapasztalat

Microsoft kiszolgáló technológiák ismerete
(Active Directory, Windows szerver, Windows kliens, Windows hálózati technológiák, DNS, DHCP, Exchange, DFS, MS SQL)
VMware és HyperV üzemeltetési tapasztalatok
MS Azure és egyéb cloud technológiák ismerete
Microsoft Terminal Server környezetben szerzett tapasztalat
Kapacitás és teljesítménytervezés, monitorozás, naplózás, archiválási ismeretek

Közép-, de minimum alapszintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)
Jó kommunikációs készség
Önálló munkavégzésre való képesség
Fejlett problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület
(home office-ra is van lehetőség)

Mit kínálunk?

Kimagasló munkabért

Évente, és sikeres projektenként járó bónuszokat

Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

Folyamatos szakmai képzéseket, tanfolyamokat, vizsga lehetőségeket

Magánklinikai komplex egészségügyi szolgáltatásokat

Céges telefont, laptopot, és munkavégzéshez szükséges autót

Csapatépítő rendezvényeket

Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapatot

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

Ügyfeleink MICROSOFT alapú szervereinek napi üzemeltetése, szerver infrastruktúra támogatása

Mentések felügyelete, ellenőrzése

Naplóállományok ellenőrzése, elemzése, szükség esetén hibajavítás

A meglévő, valamint újonnan bevezetésre kerülő rendszerekkel kapcsolatos tanácsadás

Infrastruktúra-fejlesztési projektekben való részvétel, műszaki tervezés, kivitelezés, koordinálás, dokumentálás

Szerződött partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel

Nagyvállalati környezetben szerzett min. 3 év üzemeltetési tapasztalattal

A Microsoft kiszolgáló technológiák ismeretével

VMware és HyperV üzemeltetési tapasztalatokkal

MS Azure és egyéb cloud technológiák ismeretekkel

Microsoft Terminal Server környezetben szerzett tapasztalattal

Kapacitás és teljesítménytervezés, monitorozás, naplózás, archiválási ismeretekkel

Közép-, de minimum alapszintű angol nyelvismerettel (írásban és szóban)

Jó kommunikációs készséggel

Önálló munkavégzésre való képességgel

Fejlett problémamegoldó készséggel

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

[leiras_rovid] => Szeretnéd, ha egyéni értékek alapján értékelnék a teljesítményeket? Kiegyensúlyozott work-life balanszra vágysz? Szeretnél tagja lenni egy dinamikusan fejlődő, jókedvű, fiatalos csapatnak? A 19 éve dinamikusan növekvő budapesti székhelyű infokommunikációs vállalkozásunk keres IT infrastruktúra üzemeltetőt ! Sikeres, [cim] => IT infrastruktúra üzemeltető – Budapest XIII. kerület [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://ijob.hu/allasaink/it-infrastruktura-uzemelteto-budapest-xiii-kerulet/ [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Ijob.hu [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-30 11:24:01 [lekeres_datum] => 2020-09-30 11:24:01 [premium_datum] => 2020-10-30 11:24:01 [lejarat_datum] => 2020-11-12 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50729 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 72 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50729 [munkak_num] => 19 [jelentkezes_num] => 116 [cegnev] => Ijob.hu [weboldal] => https://ijob.hu/ [telefonszam] => 704235697 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50729 [vezeteknev] => Cser [keresztnev] => Annamária [felhasznalonev] => worklineijob [jelszo] => b22508062c4ddc7f91104aa7ed37e15d [email] => cs.annamaria@ijob.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-30 16:12:07 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [hirlevel_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [updated_at] => 2020-08-04 14:42:40 [bounce] => ) ) )