Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132690
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Előny:

Pozíció leírása / feladatok

A Dyntell Magyarország Kft. immáron két évtizedes múlttal fejleszt és vezet be vállalatirányítási (ERP), ipari automatizálási és üzleti intelligencia (BI) rendszereket Európa számos pontján, az elmúlt 4 évben pedig már az Egyesült Államokban is.

Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően BI területünk támogatásához új kollégákat keresünk fiatalos csapatunkba Junior BI tanácsadó pozícióba.

Fontos, hogy stabil SQL ismeretekkel rendelkezz és elemző típus légy, feketeöves tanácsadóvá elég, ha a Dyntell falai közt válsz
Olyan munkatársat keresünk, aki jó problémamegoldó készséggel rendelkezik, és nem riad meg attól, hogy a piaci elvárásoknál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie. Bízunk benne, számodra is fontos értékkel bír a hosszú távú, biztos szakmai karrier és a családias hangulatú cégkultúra, mert nálunk ezek az elsődlegesek.

Feladatok:

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Debrecen, Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Mérnöki, informatikai és/vagy gazdasági végzettséged van (végzős hallgatók jelentkezését is várjuk) SQL ismeretekkel rendelkezel Jól kommunikálsz, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal Analitikus gondolkodás és precíz munkavégzés jellemez Megvan benned a folyamatos fejlődési igény, és nem vagy rest önmagad is [cim] => Junior BI tanácsadó [bersav] => [hely] => Hajdú-Bihar megye [hely_id] => 9 [telepules] => Debrecen [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7809-junior-bi-tanacsado [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 10:40:19 [lekeres_datum] => 2020-10-09 10:40:19 [premium_datum] => 2020-11-08 10:40:19 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 53 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 138 [jelentkezes_num] => 435 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )